PIVNÍ MENU

PRÁVĚ ČEPUJEME

VRANÍK 11% SVĚTLÝ LEŽÁK, SPODNĚ KVAŠENÝ 25 Kč
VRANÍK 11,5% IPL (INDIA PALE LAGER) - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 28 Kč
VRANÍK 12% PREMIUM - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 28 Kč
REPUBLIKA 12,5% - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 30 Kč

PIVO S SEBOU

VRANÍK 10% - SVĚTLÉ VÝČEPNÍ PIVO, SPODNĚ KVAŠENÉ 42 Kč / 1l, 55 Kč / 1,5l
VRANÍK 11% SVĚTLÝ LEŽÁK, SPODNĚ KVAŠENÝ 44 Kč / 1l, 58 Kč / 1,5l
VRANÍK 11,5% IPL (INDIA PALE LAGER) - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 46 Kč / 1l, 61 Kč / 1,5l
VRANÍK 12% PREMIUM - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 48 Kč / 1l,
REPUBLIKA 12,5% - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 50 Kč / 1l,

AQUALAND MORAVIA

Toužíte navštívit místo, kde si na své přijdou malí i velcí? Chcete se pobavit, užít si spoustu zábavy, ale zažít i chvilky příjemné relaxace? Hledáte adrenalin i odpočinek? Pak víme, jakým směrem by se měly vydat vaše kroky!

 

Zábava, adrenalin a relaxace na jednom místě!

Jedno z nejmodernějších zábavných center v České republice – Aqualand Moravia – nabízí rozmanitou zábavu nejen pro děti, ale i pro dospělé. Zatímco pro nejmenší je zde připraveno hned několik dětských bazénků, skluzavek i atrakcí, o víkendech pak zajímavé animační programy doplněné o soutěže a legraci, na starší návštěvníky zde čeká nespočet atrakcí, které zvýší jejich hladinu adrenalinu a zrychlí tep. Celkem 12 bazénů o celkové ploše 3000 m2 čeká jen na vás!

 

V Aqualandu Moravia myslí na vše!

Aqualand Moravia nezapomíná ani na dospělé, kteří zde mohou využít příjemná lákadla v podobě slunečních i římských lázní, saunového světa, masáží a zábalů celého těla, které je zkrátka škoda neokusit na vlastní kůži. Dostanete-li hlad nebo vás v zápalu srandy přepadne mlsná, neváhejte ochutnat čerstvé pokrmy, saláty či pestrou nabídku nápojů v místním Imperium Restaurant, kdo zatouží po něčem sladkém, může navštívit kavárnu Imperium Café, kde se o vás postará milý a příjemný personál.

 

Cena

Aqualand Moravia se snaží vyjít svým návštěvníkům maximálně vstříc, a proto zde narazíte na několik možností vstupného, které zahrnuje nejen zvýhodněné permanentní vstupy vhodné pro místní či návštěvníky z blízkého okolí, nechybí ani rodinné vstupné či zlevněné částky pro studenty. Třešničkou na dortu je tzv. narozeninový vstup, kdy mají oslavenci v den svých narozenin vstupné jen za poloviční cenu!

 

Doprava

Rozmanité služby i nekonečné množství zábavy v Aqualandu Moravia si můžete užít i vy. Doprava není složitá, zábavní centrum naleznete v Pasohlávkách pouhých 20 minut jízdy z Brna. Cesta autem směr Brno-Mikulov, během týdne můžete využít i spojení pravidelnou autobusovou dopravou na lince 530 či 105, a o víkendu je možné využít bezplatné služby AQUA TAXI.

TIP: Dalším našim tipem na výlet je Aquapark Tatralandia na Slovensku.

Více informací a tipy na dovolenou najdete na cestovatelském webu cestujeme.info.