CUKRÁRNA FREGATTA V PRAZE - SLADKÉ POKUŠENÍ

Dovolte nám představit cukrárnu v Praze, která všem svým zákazníkům nabízí příjemné posezení v moderních prostorech, ochotný personál a hlavně vynikající cukrářské výrobky. Přijďte si k nám posedět u čerstvé kávy, ke které si můžete objednat i lahodné čerstvé dorty. Praha je naším městem, zde nabízíme pokušení pro všechny milovníky sladkého. Tradičním domácím způsobem vyrábíme dětské, svatební i narozeninové dorty. Veškerý nabízený sortiment je vyráběn mistry cukráři. Dokonalost provedení je patrná na první pohled. Rádi pro Vás připravíme zákusky vhodné pro jakoukoliv příležitost. Vyzkoušejte lahodnou chuť čerstvé šlehačky, která zdobí nejen naše dorty, ale i zákusky. Nabízíme poctivé cukrářské výrobky. Přijďte vyzkoušet, jak sladké pokušení chutná v naší tradiční cukrárně.

Svatební dorty z Prahy

Nabídka dortů a zákusků, podle Vašeho přání, nezná pro naše cukráře mezí. Díky jejich dlouholetým zkušenostem v oboru pro Vás dokážou vytvořit hotová umělecká díla. V širokém sortimentu sladkého mámení nechybí ani svatební dorty. Praha a její obyvatelé si potrpí na luxus a originální provedení dortů. Pro svůj jedinečný den chce mít každý pár dokonalý a chutný svatební dort, který ze svatební hostiny udělá nezapomenutelný zážitek pro všechny pozvané hosty. Vyrábíme krémové i šlehačkové dorty, které podle přání zdobíme marcipánem a čokoládou. Jsme schopni sladit barevné provedení dortu s doplňky na Vašem prostřeném svatebním stole. Pokud hledáte někoho, kdo Vám splní Vaší představu a vyrobí naprosto originální a výjimečný svatební dort, pak je cukrárna Fregatta Vaší správnou volbou!

Praha rájem dětských dortů

Jsme cukrárna s tradicí vlastní výrobny čerstvých dortů a zákusků. Prostory jsou spojeny s provozem restaurace, kde pro Vás vaříme českou a mezinárodní kuchyni. Nabídka cukrárny zahrnuje výrobu více jak 80-ti druhů zákusků a koláčů. Nejčastěji ale pečeme a zdobíme převážně narozeninové dorty. Praha a její obyvatelé vyžadují každým dnem sladké pokušení. Plánujete oslavu narozenin Vašich nejmenších nebo chcete oslavit s rodinou a přáteli nový přírůstek do rodiny? Objednejte si u nás k takové příležitosti dětské dorty. Praha a naše cukrárna Vám pomohou s přípravou stylové oslavy. Naším dortem potěšíte každého! Přijďte osobně ochutnat a přesvědčit se o našich kvalitách!