GRANITOVÉ DŘEZY BLANCO MAJÍ VYNIKAJÍCÍ FUNKČNÍ VLASTNOSTI

Vynikající funkční i estetické vlastnosti v sobě spojují granitové dřezy Blanco. Jde o výrobky z relativně nového materiálu, kterým dozajista granit je. Výchozí surovinou je vlastně směs 80% žuly, 15% pojiva (často akrylátového) a 5% barviva. Výsledným efektem je potom kamenitý povrch, na dotek příjemný až hedvábný, ale současně i jemně porézní. Síla materiálu je několikanásobně vyšší než u nerezových dřezů. Granitové dřezy jsou vyhledávány především pro jejich vynikající vlastnosti, jako je vysoká tepelná odolnost, mechanická odolnost, i odolnost vůči škrábancům. Rovněž jsou téměř inertní vůči mnoha chemickým činidlům. Jistou nevýhodou může být však křehkost tohoto materiálu během přepravy.

Granitové dřezy Blanco prozrazují dobrý vkus

Speciální materiál Silgranit II Pura Dur poskytuje granitovým dřezům Blanco neobyčejně vysokou odolnost a možnost snadné údržby. Tyto dřezy jsou však kromě funkčního prostoru pro mytí nádobí také vysoce elegantním doplňkem kuchyňské linky. Jsou dostupné v mnoha barevných variantách, od rafinované černé, přes exkluzivní antracitovou, klasickou aluminiovou, nevšední kávovou až po oslňující bílou. K dispozici jsou však i další barevné varianty, například perlově šedá nebo béžová champagne či šedá skála, které zaujmou svou neobvyklostí. Chcete-li zaujmout své hosty, zvolte variantu jasmín či tartuffo. Granitové dřezy se vyrábí ve všech obvyklých variantách provedení od jednodřezů přes dřezy s odkapem či vaničkou až po dvojdřezy.

Granitové dřezy Blanco zaujmou a okouzlí

Výjimečné produkty nemusí být vždy drahé, což platí i pro granitové dřezy Blanco. I v tomto případě můžete zvolit levnější alternativu. Dojem exkluzivity umocní také dřezové baterie ze stejného materiálu, které jsou nabízeny v totožných barevných variantách jako granitové dřezy.