PIVNÍ MENU

PRÁVĚ ČEPUJEME

VRANÍK 11% SVĚTLÝ LEŽÁK, SPODNĚ KVAŠENÝ 25 Kč
VRANÍK 11,5% IPL (INDIA PALE LAGER) - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 28 Kč
VRANÍK 12% PREMIUM - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 28 Kč
REPUBLIKA 12,5% - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 30 Kč

ZRAJE VE SKLEPĚ

VRANÍK 14% BAVORSKÝ SPECIÁL 33 Kč

PIVO S SEBOU

VRANÍK 10% - SVĚTLÉ VÝČEPNÍ PIVO, SPODNĚ KVAŠENÉ 42 Kč / 1l, 55 Kč / 1,5l
VRANÍK 11% SVĚTLÝ LEŽÁK, SPODNĚ KVAŠENÝ 44 Kč / 1l, 58 Kč / 1,5l
VRANÍK 11,5% IPL (INDIA PALE LAGER) - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 46 Kč / 1l, 61 Kč / 1,5l
VRANÍK 12% PREMIUM - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 48 Kč / 1l,
REPUBLIKA 12,5% - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 50 Kč / 1l,

ONLINE FILMY - HORORY

Každý z vás občas zatouží pustit si nějaký pěkný filmík, aby se odreagoval a přestal myslet na starosti všedního života. Žánrů je na výběr opravdu hodně a záleží jen na vás, který vás aktuálně zaujme. Jestli nechcete mít doma neustále hromady DVD, můžete využít možnosti shlédnout filmy online. V databázi najdete více než 4 000 titulů, stačí jen kliknout na ten, který vás zaujme. Chcete si oddechnout u nějaké ztřeštěné komedie nebo se zasnít u romantického dojáku? Dobrodružství v džungli nebo na pirátské lodi? A co třeba trochu napětí a strachu u pořádného hororu? Hororové filmy jsou správnou volbou. Mrkli jsme za vás do databáze a vybrali pár kousků, u kterých budete napnutí jako struna.

Vetřelec: Covenant

Kdo by si nepamatoval sci-fi klasiku Vetřelec z roku 1979 s vynikající Sigourney Weaver v hlavní roli. Vesmír, který tehdy v tomto filmu stvořil režisér Ridley Scott, znovu ožívá v novém snímku Vetřelec: Covenant. Nová a mnohem děsivější kapitola této ságy tentokrát představuje posádku vesmírné lodi Covenant, která se chystá na vzdálenou planetu, nacházející se až na druhé straně galaxie. Tento nově objevený svět vypadá na počátku jako ráj. To však netrvá dlouho, neboť se během chvíle promění ve svět plný temnoty a brutality. Členové posádky náhle zjišťují, že prožívají svou nejhorší noční můru, na kterou nebyl nikdo z nich připraven. Z ničeho nic se střetnou se smrtícím monstrem, proti kterému nemají šanci a jejich jedinou možností, jak se vyhnout smrti je pokusit se uniknout z pekla, v němž se ocitli.

Lék na život

U většiny filmů to od začátku vypadá, že se vlastně nic neděje, všichni jsou v pohodě, žádný problém a pak se najednou něco stane a drama je na světě. Podobně začíná i tento horor, pod kterým je podepsaný režisér Gore Verbinski. Mladíček plný ambicí, kterým je manažer Lockhart, je pověřen zcela jednoduchým úkolem, musí vyzvednout pana Pembrokea, který je hlavou jejich společnosti ze sanatoria a dopravit ho zpět domů. Pembroke se před nějakou dobou nechal dobrovolně umístit do léčebny. Kolegům ve společnosti poslal dopis, ze kterého pochopili, že nemá v plánu se hned tak vrátit. Lockhart se proto vydává do švýcarských Alp, aby ho vyzvedl. Zjišťuje však, že pro bohaté klienty, kteří jsou znaveni životem i prací, jsou zde praktikovány speciální služby, v podobně očistné léčby, které ovšem nejsou zrovna standardní. Navíc se zdá, že pobyt pacientů zde není tak zcela dobrovolný, jak se mohlo na první pohled zdát.

Život

Hororový snímek s prvky sci-fi, který byl inspirován filmem Vetřelec (1979) je velmi lákavou novinkou. Život nám líčí příběh šestičlenné posádky Mezinárodní vesmírné stanice, která je velmi blízko objevu mimozemského života na planetě Mars. Z počátku se zdá vše v pořádku a všichni členové se věnují nadále svému výzkumu ve snaze dokázat, že mají pravdu. Čím více se věnují pokusům a výzkumným metodám, tím častější a horší jsou následky, přestože neúmyslné. Najednou zjišťují, že forma života, jejíž výzkum je pro ně prioritou, vykazuje mnohem větší inteligenci, než čekali.

Underworld: Krvavé války

Pamatujete na překrásnou upíří smrtonošku Selene v podání Kate Beckinsale? Pokud ano, tak vás jistě potěší, že je zpět ve zbrusu novém příběhu úspěšné série Underworld, který tentokrát vychází s podtitulem Krvavé války. Tentokrát to bude mít těžké, protože se bude muset bránit nejen útokům ze strany nebezpečných vlkodlaků, ale také upírům z rodu, který jí zradil. Na pomoc jí přispěchají její otec Thomas a jeden ze spojenců David. Společně s nimi se pokusí zastavit válku, která již dlouhé věky trvá mezi upíry a lykany. Udělá všechno, aby nastal mír, dokonce je připravena přinést nejvyšší oběť, pokud to bude nutné.