PIVNÍ MENU

PRÁVĚ ČEPUJEME

VRANÍK 11% SVĚTLÝ LEŽÁK, SPODNĚ KVAŠENÝ 25 Kč
VRANÍK 11,5% IPL (INDIA PALE LAGER) - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 28 Kč
VRANÍK 12% PREMIUM - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 28 Kč
REPUBLIKA 12,5% - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 30 Kč

ZRAJE VE SKLEPĚ

VRANÍK 14% BAVORSKÝ SPECIÁL 33 Kč

PIVO S SEBOU

VRANÍK 10% - SVĚTLÉ VÝČEPNÍ PIVO, SPODNĚ KVAŠENÉ 42 Kč / 1l, 55 Kč / 1,5l
VRANÍK 11% SVĚTLÝ LEŽÁK, SPODNĚ KVAŠENÝ 44 Kč / 1l, 58 Kč / 1,5l
VRANÍK 11,5% IPL (INDIA PALE LAGER) - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 46 Kč / 1l, 61 Kč / 1,5l
VRANÍK 12% PREMIUM - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 48 Kč / 1l,
REPUBLIKA 12,5% - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 50 Kč / 1l,

PROČ SI DOMŮ POŘÍDIT ULTRAZVUKOVOU ČISTIČKU?

Protože určitě milujete čistotu a krásné věci plné lesku. Říkáte si, že si přeci domů nepřivlečete obrovský stroj za celý rodinný rozpočet, jen abyste vyčistili sbírku mincí nebo stříbrné lžičky po babičce? Ale jděte, domácí ultrazvukové čističky nejsou žádná nevzhledná monstra za deseti tisíce – ostatně, přesvědčte se sami.

Výhody ultrazvuku promění každý poklad v zářivý klenot

Skutečně, ultrazvuková čistička umí rychle, levně a velmi efektivně vrátit rozličnému materiálu čistotu a případný prach, mastnotu i nejrůznější nečistoty během pár minut a bez vaší námahy, doslova zlikvidovat.

 

Upatlané brýle, zašlé prstýnky, těžko čistitelné záhyby, hřeben i hygienické ošetření kojeneckých potřeb – to jsou výhody ultrazvukové čističky, kterou s vděkem používají i zubní lékaři i ostatní oddělení lékařství.

Jak ultrazvuková čistička funguje?

Překvapivě snadno a jednoduše. Čističky pracují na principu kavitace, kdy se v nádobě naplněné kapalinou tvoří miliony bublinek, které během chvilky zvládnou zatočit s nečistotou, přitom však předmět samotný nijak nepoškodí, jak je tomu například při chemickém či mechanickém čištění.

 

Velkou výhodou ultrazvukových čističek je fakt, že pro jejich provoz nepotřebujete nutně nic jiného, než obyčejnou vodu z kohoutku. Pokud však jsou předměty skutečně příliš znečištěné, můžete čističce pomoci univerzálním či speciálním přípravkem, který si poradí i s mosazí či platinou.

Vyberte si dle tvaru, velikosti, funkce i designu

Čističky obecně fungují na principu různě vysokých frekvencí a tak zvládnou vyčistit silně znečištěné předměty stejně jako sice na první pohled méně špinavé, leč v zákoutích zanesené kousky – typicky třeba u šperků.

 

Velkou výhodou je možnost volby digitální ultrazvukové čističky pro přehledné ovládání i s rozšířenou funkcí regulace výkonu i času, které vám pomohou s efektivnějším čištěním, ale také pomůžou v situaci, kdy třeba potřebujete lesknoucí se šperk vskutku bleskově zářivý.

 

Kvalitnější modely ultrazvukových čističek umožňují i ohřev vody, který zvyšuje čistící efekt.

Čistička si troufne na záhyby, dutinky i velkou špínu

A právě účel nákupu čističky je přímo úměrný zvolené velikosti čističky. Vždy vybírejte ne dle jejích vnějších rozměrů, ale správně podle objemu čistící vany, ve které je vložen čistící koš – bez něj nikdy čističku nepoužívejte.

 

Do menších vaniček snadno vložíte drobné šperky, ale také zubní protézy, rovnátka, kartáčky na zuby i cartridge tiskáren. Pokud chcete vrátit lesk příborům, porcelánu či hračkám, rozhodně volte adekvátní velikost vany.