PROFI MYČKA NÁDOBÍ WINTERHALTER OD MC GASTRO

Myčky na nádobí z nabídky našeho prodávaného sortimentu, určené pro gastronomické provozovny, jsou uváděny společností Winterhalter na trh jako zařízení, v nichž umyjete špinavé nádobí rychle, efektivně a zářivě čistě. S pomocí kvalitního mycího přípravku Orkán® PROFI do myček dosáhnete vysokého lesku umytých věcí. Ať už se bude jednat o talíře, příbory, ale i nerez nádobí, vše bude vypadat po umytí jako nové, nepoužité. Inovativní mycí systém odlišuje tuto profimyčku nádobí firmy Winterhalter od ostatních. Profi myčka přesvědčí nejen hygienickou čistotou umytého nádobí, ale i velmi komfortní obsluhou, která je velmi jednoduchá a svým ergonomickým designem ideálním řešením pro Vaše restaurační i hotelové zařízení. Neváhejte a přijďte se na zařízení osobně podívat. Rádi Vám jej představíme!

Zařízení Winterhalter - myčka nádobí

Převážně pro gastronomické provozovny dodáváme mnoho různých zařízení, ale i nerezové nádobí nebo nože. Pokud jde o vybavení kuchyní nebo jídelen, jedná se především o profi myčky na nádobí, myčky na sklo, průchozí myčky nádobí a další vybavení s označením profi. Dodáváme a provádíme nejen odbornou instalaci zařízení pro bary, restaurace, hotely, vinárny, kavárny a jídelny, součástí zakázky je i odborné proškolení obsluhujícího personálu. Myčky nádobí jsou standardně vyráběny ve Švýcarsku a Německu a jsou absolutní špičkou v oblasti mycí techniky. Díky těmto vysoce profesionálním myčkám máte jistotu každodenně profesionálně umytého nádobí. Pro jakékoliv restaurační zařízení nabízíme myčky značky Winterhalter včetně bohatého příslušenství za rozumnou cenu. Vše na jednom místě najdete u společnosti MC Gastro Plzeň.

Proč se rozhodnout pro zařízení od MC Gastro

Jsme moderní firmou s odborným týmem pracovníků. Máme dlouholetou praxi oboru projektů a realizace nejen pro vybavení jídelen, ale i dalších gastro provozoven. Hlavní předností v rámci výhod naší firmy je komplexní nabídka služeb souvisejících s dodávkami gastronomických technologií. Zajistíme vše od poradenské činnosti a studií po dodávky zahraniční a tuzemské technologie. Zařízení Vám na určeném místě namontujeme a zajistíme i záruční a pozáruční servis veškerých námi dodávaných zařízení. Zaškolování obsluhy je nedílnou součástí realizace celé zakázky. Dodáme Vám samostatná zařízení, ale i kompletní gastronomické celky pro Váš provoz. Nejen pro naše klienty poskytujeme i zákaznický servis, který spočívá v dodávkách mycí technologie a prostředků. Vy se tak nemusíte o nic starat a stačí, když nám jen zavoláte a my vše zařídíme za Vás. Společnost MC Gastro je tou správnou volbou!