PIVNÍ MENU

PRÁVĚ ČEPUJEME

VRANÍK 11% SVĚTLÝ LEŽÁK, SPODNĚ KVAŠENÝ 25 Kč
VRANÍK 11,5% IPL (INDIA PALE LAGER) - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 28 Kč
VRANÍK 12% PREMIUM - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 28 Kč
REPUBLIKA 12,5% - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 30 Kč

ZRAJE VE SKLEPĚ

VRANÍK 14% BAVORSKÝ SPECIÁL 33 Kč

PIVO S SEBOU

VRANÍK 10% - SVĚTLÉ VÝČEPNÍ PIVO, SPODNĚ KVAŠENÉ 42 Kč / 1l, 55 Kč / 1,5l
VRANÍK 11% SVĚTLÝ LEŽÁK, SPODNĚ KVAŠENÝ 44 Kč / 1l, 58 Kč / 1,5l
VRANÍK 11,5% IPL (INDIA PALE LAGER) - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 46 Kč / 1l, 61 Kč / 1,5l
VRANÍK 12% PREMIUM - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 48 Kč / 1l,
REPUBLIKA 12,5% - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 50 Kč / 1l,

REKONSTRUKCE WELLNESS CENTRA SE VYPLATILA

Stále větší popularita wellness pobytů v horských hotelích a ubytovacích zařízeních nití jejich provozovatele k investicím do lázeňského a wellness vybavení. Pořídit kompletní výbavu pro horský hotel, který nabízí víkendové wellness pobyty je finančně velice nákladné – a to nemluvíme o časové náročnosti takové rekonstrukce. Relaxační a wellness pobytu jsou ale dnes trend, který v ubytovací oblasti nelze přehlížet, proto kompletní výstavba nebo rekonstrukce wellness centra je naprostou nezbytností.

 

Na co je třeba myslet při rekonstrukci wellness centra

 

Prostory bazénů, saun, masážních místností a jiných vodních procedur ve wellness centru mají většinou zvýšenou vlhkost a kluzkost. Při rekonstrukci těchto prostir je tedy třeba na tyto okolnosti myslet a tyto místnosti vybavit dostatečným množstvím protiskluzových míst a také dostatečným množstvím zábradlí na přidržení při eventuálním uklouznutí.

 

Většina z nás ví, jak přínosné je nerezové zábradlí při výstupu z bazénu, jak se pomocí tohoto zábradlí lépe z bazénu vylézá. Vybavení míst, kde návštevníci chodí po mokré podlaze zábradlím, by mělo být naprostou samozřejmostí. Ocení o především senioři a lidé se sníženou pohyblivostí.

Tito lidé tvoří podstatnou část klientely wellness center a hojně využívají wellnes pobyty v Beskydech. Proto bychom na jejich pohoslí měli myslet a ve vhodných místech umístit kvalitní nerezové zábradlí pro větší bezpečnost.

 

Takto bezpečně – osazením nerezovým zábradlám v kritických místech – by měl být vybaven každý wellness hotel Beskydy.