PIVNÍ MENU

PRÁVĚ ČEPUJEME

VRANÍK 11% SVĚTLÝ LEŽÁK, SPODNĚ KVAŠENÝ 25 Kč
VRANÍK 11,5% IPL (INDIA PALE LAGER) - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 28 Kč
VRANÍK 12% PREMIUM - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 28 Kč
REPUBLIKA 12,5% - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 30 Kč

ZRAJE VE SKLEPĚ

VRANÍK 14% BAVORSKÝ SPECIÁL 33 Kč

PIVO S SEBOU

VRANÍK 10% - SVĚTLÉ VÝČEPNÍ PIVO, SPODNĚ KVAŠENÉ 42 Kč / 1l, 55 Kč / 1,5l
VRANÍK 11% SVĚTLÝ LEŽÁK, SPODNĚ KVAŠENÝ 44 Kč / 1l, 58 Kč / 1,5l
VRANÍK 11,5% IPL (INDIA PALE LAGER) - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 46 Kč / 1l, 61 Kč / 1,5l
VRANÍK 12% PREMIUM - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 48 Kč / 1l,
REPUBLIKA 12,5% - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 50 Kč / 1l,

TO BYL ALE ZÁŽITEK

Kdo by někdy nepoznal bouřlivý večírek. Setkání se spolužáky po letech, pracovní porady, mítinky, společenské akce, rodinné srazy, svatby a jiné výročí.
Na každém takovém setkání se odehraje spoustu příběhů se zápletkou. O některých se další léta povídá a o některých tiše mlčí. Nic méně velké oslavy potřebují i vhodné útočiště. Místa, kde jsou nejen prostory, které se dají přizpůsobit akci, ale zároveň jsou ideální s pobytem v blízkosti. Nesmí chybět výtečná kuchyně, a když je k tomu ještě nějaký zážitek navíc, kdo by pak váhal.
A tak vinné sklípky připravují prohlídky svých úrod a ochutnávky vín, pivovary předvádí své zlatavé moky a některé farmy vás seznámí se svými miláčky.
O všech vašich úžasných dobrodružstvích píšete na multimag.cz . A upřímně leckdy je to úžasný tip na výlet nebo na prostory, pro váš záměr. Není nad osobní doporučení. A je vcelku jasné, že pokud vy jste na některém místě spokojeni, tak se tam zase budete rádi vracet.
Tato rubrika je tvořena čistě z vašich zážitků a doporučení. Proč ji tedy nevyužít. Konec konců, každá akce jednou skončí. Ovšem vzpomínky ty zůstávají a ty dobré se předávají dál.