PIVNÍ MENU

PRÁVĚ ČEPUJEME

VRANÍK 11% SVĚTLÝ LEŽÁK 24 Kč
VRANÍK 11,5% IPA (INDIA PALE ALE) 27 Kč
VRANÍK 14% BAVORSKÝ SPECIÁL 30 Kč
VRANÍK 12% PREMIUM 27 Kč
REPUBLIKA 12,5% 30 Kč

PIVO S SEBOU

VRANÍK 11% SVĚTLÝ LEŽÁK 43 Kč / 1l, 57 Kč / 1,5l
VRANÍK 11,5% IPA (INDIA PALE ALE) 45 Kč / 1l, 60 Kč / 1,5l
VRANÍK 14% BAVORSKÝ SPECIÁL 50 Kč / 1l,
VRANÍK 12% PREMIUM 47 Kč / 1l,
REPUBLIKA 12,5% 50 Kč / 1l,

TO BYL ALE ZÁŽITEK

Kdo by někdy nepoznal bouřlivý večírek. Setkání se spolužáky po letech, pracovní porady, mítinky, společenské akce, rodinné srazy, svatby a jiné výročí.
Na každém takovém setkání se odehraje spoustu příběhů se zápletkou. O některých se další léta povídá a o některých tiše mlčí. Nic méně velké oslavy potřebují i vhodné útočiště. Místa, kde jsou nejen prostory, které se dají přizpůsobit akci, ale zároveň jsou ideální s pobytem v blízkosti. Nesmí chybět výtečná kuchyně, a když je k tomu ještě nějaký zážitek navíc, kdo by pak váhal.
A tak vinné sklípky připravují prohlídky svých úrod a ochutnávky vín, pivovary předvádí své zlatavé moky a některé farmy vás seznámí se svými miláčky.
O všech vašich úžasných dobrodružstvích píšete na multimag.cz . A upřímně leckdy je to úžasný tip na výlet nebo na prostory, pro váš záměr. Není nad osobní doporučení. A je vcelku jasné, že pokud vy jste na některém místě spokojeni, tak se tam zase budete rádi vracet.
Tato rubrika je tvořena čistě z vašich zážitků a doporučení. Proč ji tedy nevyužít. Konec konců, každá akce jednou skončí. Ovšem vzpomínky ty zůstávají a ty dobré se předávají dál.