U TŘÍ LVŮ- NEKUŘÁCKÁ RESTAURACE V PLZNI

Dovolte nám představit nekuřáckou restauraci v Plzni, která se nachází ve středu města na cestě mezi plzeňským podzemím a pivovarským muzeem. Všem kolemjdoucím nabízíme gastronomický zážitek nejvyšší úrovně, a to za velice příznivé ceny. Pokud rádi chodíte do restaurací a poznávat nové chutě, zarezervujte si u nás svůj stůl ještě dnes. Naše prostory jsou historické a romantické zároveň. Přijďte k nám na večeři pro dva. Plzeň a její obyvatele tvoří krásné páry, byla by škoda nevyužít naší nabídky a někam nevyrazit. V nabídce našeho jídelního lístku naleznete tuzemskou i zahraniční kuchyni. Nápojový a vinný lístek pomůže doladit harmonii chuti a Vy si v originálním prostředí naší restaurace vychutnáte vynikající jídlo, atmosféru i okamžiky.

Gastronomický zážitek

Zážitky jsou nezapomenutelné dárky. Jsou vhodné pro každou příležitost. Nejsme jen obyčejná restaurace. Město Plzeň je místem pro každého gurmána, který si rád pochutná na kvalitním jídle. Udělejte radost nejen svým blízkým a darujte jim večeři v naší restauraci. Nabízíme gastronomický zážitek pro každý mlsný jazýček. Dopřejte svým chuťovým buňkám kvalitní zážitek s gastronomickou tematikou. Historické, zrekonstruované prostory restaurace nabízejí příjemné posezení a prožití významných okamžiků Vašeho života. Chcete-li strávit krásný večer v jedinečné atmosféře a potěšit své oči i chuťové pohárky, není lepším místem, než je naše restaurace U tří lvů.

Večeře nejen pro dva v Plzni

Vezměte svou drahou polovičku do restaurace v městě Plzni, kde si může vybírat z řady lahodných pokrmů. Pokud chcete strávit večer ve dvou, s přáteli nebo se obchodně sejít se svými partnery, nabízíme k této příležitosti naše salonky. Plzeň a její obyvatelé zaujme jistě i tato nabídka. Pro větší akce nabízíme k pronájmu dva zrekonstruované salonky, které jsou vybaveny i technikou pro pořádání školení, prezentací, ale i oslav narozenin či výročí. Využijte i Vy prostor naší nekuřácké restaurace. Svým zákazníkům poskytujeme jedny z nejkvalitnějších gastronomických služeb. Kontaktujte nás a zarezervujte si místo již pro dnešní večer. Darujte sobě i svým blízkým gastronomický zážitek!