PIVNÍ MENU

PRÁVĚ ČEPUJEME

VRANÍK 11% SVĚTLÝ LEŽÁK, SPODNĚ KVAŠENÝ 25 Kč
VRANÍK 11,5% IPL (INDIA PALE LAGER) - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 28 Kč
VRANÍK 12% PREMIUM - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 28 Kč
REPUBLIKA 12,5% - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 30 Kč

ZRAJE VE SKLEPĚ

VRANÍK 14% BAVORSKÝ SPECIÁL 33 Kč

PIVO S SEBOU

VRANÍK 10% - SVĚTLÉ VÝČEPNÍ PIVO, SPODNĚ KVAŠENÉ 42 Kč / 1l, 55 Kč / 1,5l
VRANÍK 11% SVĚTLÝ LEŽÁK, SPODNĚ KVAŠENÝ 44 Kč / 1l, 58 Kč / 1,5l
VRANÍK 11,5% IPL (INDIA PALE LAGER) - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 46 Kč / 1l, 61 Kč / 1,5l
VRANÍK 12% PREMIUM - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 48 Kč / 1l,
REPUBLIKA 12,5% - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 50 Kč / 1l,

UBYTOVÁNÍ KOUTY NAD DESNOU

Láká Vás ubytování v Jeseníkách? Zkuste levné apartmány Filipovce!

Komfortní ubytování v roubených chalupách v nově vybudovaném rekreačním areálu nabízí roubenky Annaberg v Koutech nad Desnou, a to přímo v srdci Jeseníků. Pod Červenohorským sedlem se naskytuje ubytování Kouty nad Desnou. Nádherný penzion se nachází v místě, kde je krásná příroda, drsná krajina a samozřejmě čistý horský vzduch, který láká čím dál tím více turistů k aktivní dovolené, a to jak v létě, tak i zimě. Čtyřhvězdičkový penzion je nadstandardně vybaven, poskytuje kvalitní wellness služby, bazén, saunu, vířivku, dětské hřiště, gril, wifi a nespočet sportovního vyžití. Pro milovníky aktivní dovolené se nabízí výlety na horských kolech a v zimě si přijdou na své zejména lyžaři. V okolí roubenky Annaberg se nachází areál Kouty –
lyžařské středisko plné zábavy a sportu.

Penzion pro rodiny s dětmi

Ubytování Kouty nad Desnou nabízí mnoho poznávacích výletů, v okolí se nachází mnoho historických a kulturních památek. V okolí lze také ochutnat jedinečné gastronomické speciality. Penzion Roubenky Annaberg je situován v krásné a udržované zahradě umožňující řadu aktivit a nerušený odpočinek, nabízí ideální volbu pro ubytování jak pro rodiny s dětmi, tak i pro romantické páry. Plně vybavené apartmá splňují náročná měřítka klientů. 

Stačí si jen vybrat, zda preferujete turistiku, cykloturistiku, lyžování nebo máte zkrátka jen zájem si odpočinout od každodenního stresu.