PIVNÍ MENU

PRÁVĚ ČEPUJEME

VRANÍK 11% SVĚTLÝ LEŽÁK, SPODNĚ KVAŠENÝ 25 Kč
VRANÍK 11,5% IPL (INDIA PALE LAGER) - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 28 Kč
VRANÍK 12% PREMIUM - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 28 Kč
REPUBLIKA 12,5% - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 30 Kč

ZRAJE VE SKLEPĚ

VRANÍK 14% BAVORSKÝ SPECIÁL 33 Kč

PIVO S SEBOU

VRANÍK 10% - SVĚTLÉ VÝČEPNÍ PIVO, SPODNĚ KVAŠENÉ 42 Kč / 1l, 55 Kč / 1,5l
VRANÍK 11% SVĚTLÝ LEŽÁK, SPODNĚ KVAŠENÝ 44 Kč / 1l, 58 Kč / 1,5l
VRANÍK 11,5% IPL (INDIA PALE LAGER) - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 46 Kč / 1l, 61 Kč / 1,5l
VRANÍK 12% PREMIUM - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 48 Kč / 1l,
REPUBLIKA 12,5% - SVĚTLÝ LEŽÁK SPODNĚ KVAŠENÝ 50 Kč / 1l,

UBYTOVÁNÍ TŘEBA NA DOVOLENOU

Kdo by nejel rád na dovolenou. Vypadnout z každodenního života, dát vale zasypanému stolu v práci, nemuset po sobě mýt nádobí nebo se o cokoliv starat. To je vlastně definice prázdninového ráje.

Jenomže i do takového ráje jsou potřeba vstupenky v podobě zaplaceného ubytování a dalších služeb, kterých chcete využívat. I když pro někoho je to malá suma, pro někoho ubytování v lepším hotelu, který má většinou lépe  zařízený interiér, nebo penzionu, jenž má často levný nábytek (což ale není náš případ), představuje výdaj, na který musí dlouhou dobu šetřit. Sehnat levné ubytování přitom není tak nemožné – za lidové ceny a s odměnami a bonusy navíc se takové zájezdy a ubytování nabízejí na různých slevových webech. Jenomže pozor, abyste se nespálili.

I když jsou rezervace ubytování přes slevové kupóny a vouchery lákavé, ne vždycky se můžete doopravdy dočkat toho výše zmíněného prázdninového ráje. Stejně jako funguje klamavá reklama v televizi a lupu s sebou musíte nosit na podzim doslova každé smlouvy, podobně obezřetní byste měli být i v případě vyhledávání ubytování na slevových stránkách.

Důvěřuj, ale prověřuj

Tohle přísloví platí především v případě, že si chcete zaplatit ubytování ne přímo u majitele chaty nebo penzionu, ale přes nějaký slevový kupón. I když název hlásá, kolik se vám toho dostane a jak skvěle se budete mít, v tomto případě na zuby darovanému koni rozhodně koukejte. Ideální je zarezervovat si ubytování přímo u majitele, pokud vaše cesty vedou na Jižní Moravu, poohlédněte se například po levném ubytování ve Zlíně.

Než si ubytování vyberete, přečtěte si všechny podmínky, které jsou u zájezdu stanovené. Například některé vouchery nelze uplatňovat během celého roku, ale jenom v určitém období nebo mimo sezónu, apod. Nezáleží tedy jenom na vaší rezervaci, ale na tom, co si stanovili u ubytování poskytovatelé.

Stejně je to i s jídlem a doplňkovými aktivitami, i když jsou u ubytování vypsané, dívejte, za jakých podmínek na ně máte nárok. Abyste s nimi nepočítali a potom neutřeli pusu. Kontrolovat si nezapomínejte ani lokalitu ubytování, hotely se mohou opakovat nebo se jich víc jmenovat stejně.