Penzion

UBYTOVÁNÍ V PENZIONU VRANÍK - SPRÁVNÁ VOLBA!

Právě jste našli jedinečné a zároveň příjemné prostředí pro ubytování v penzionu nedaleko Zlína. 
Jste znalcem dobrého piva a jídla? Nabízíme Vám ubytování poblíž Zlína v našem stylovém Pivovaru Vraník s možností exkurze, kde vám popíšeme jak vaříme naše pivo.

Ubytování Zlín - Penzion Pivovar Vraník!

Pivovar je nově plně zrekonstruován a nabízí v rámci ubytování 35 lůžek v 8 pokojích a 3 apartmánech. Pokoje jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem, sociálním zařízením, LCD televizí,lednicí a WIFI. Podkrovní pokoje mají klimatizaci. Hostům je k dispozici uzavřené parkoviště. Nic Vám tedy v našem ubytování nebude chybět a navíc budete ubytovaní nedaleko Zlína.

Ubytování Trnava u Zlína – co je v okolí

Obec Trnava se nachází nedaleko Zlína, města, které je úzce spojeno s naším známým a velmi úspěšným podnikatelem Tomášem Baťou. Ubytování u Zlína  v Pivovaru Vraník, disponuje velmi dobrou polohou. Z Trnavy lze totiž vyrazit na výlety nejen do Zlína,Vizovic,ale i do turisticky zajímavých oblastí Valašska či do úžasné Zoologické zahrady Lešná. Mezi další atraktivní místa v okolí lze zařadit například dostihové závodiště Slušovice,exkurze v pálenici Rudolf Jelínek, nebo přehradu a hotel Všemina.
Hledáte-li klidné místo pro ubytování poblíž Zlína, Slušovic a Vizovic, pak neváhejte a navštivte Pivovar Vraník.
Těšíme se na Vás
 

Ceník ubytování

1 lůžkový pokoj 550,-Kč
2 lůžkový pokoj 800,- Kč
3 lůžkový pokoj 1200,- Kč
4 lůžkový pokoj 1400,-Kč
Přistýlka 200,-Kč
Dítě do 3 let zdarma,od 3 let do 12 let 250,-Kč

Snídaně 80,- Kč
Ceny jsou uvedeny včetně DPH