VYBÍRÁME VÁNOČNÍ OSVĚTLENÍ

Vánoce patří mezi jedny mála svátků, kdy zažíváme šťastné chvíle s celou svou rodinou. Vánoce to není jen pěkně nazdobený vánoční stromeček, dárky, kapr, bramborový salát a cukroví. Vánoce to je v poslední době světelná show. Předháníme se se svými sousedy, kdo bude svítit krásněji a víc do široké dálky. Vánoční osvětlení nejen s velkou oblibou instalujeme, ale také nakupujeme. A je s podivem, že jinak Češi známí šetřílci, neváhají každý rok utratit za vánoční výzdobu kolem šesti tisíc korun. Ať to bliká, ať to svítí i letos o Vánocích! Každý rok jsou vánoční svátky něčím výjimečné, ale i v tomto případě platí – méně znamená více. Neberte si příklad z kýčovité americké vánoční výzdoby.

Vánoční osvětlení – světelná romantika

Pokud je pro vás toto téma aktuální a o vánoční osvětlení se zajímáte, tak je nutné se rozhodnout, zda vaše preferovaná LED světelná vánoční dekorace by měla jen svítit nebo blikat. Některé světelné dekorace mají žárovky, které mění barvu, zatímco jiné hrají hudbu a žárovky blikají v rytmu tlukotu melodií. Chcete-li další tvůrčí možnosti, můžete zvážit LED vánoční světla ve tvaru rampouchů, které vypadají obzvláště realisticky, když si vyberete bílé žárovky. Další možnost je širokoúhlá žárovka, která vydává světlo v několika směrech najednou, protože má širší základnu, což vám umožní získat co nejvíce z vašich osvětlení LED vánočních světel.

Vánoční osvětlení ve velkém výběru na t-zbozi.cz

Také byste měli přemýšlet o velikosti žárovek, než si koupíte LED vánoční osvětlení, protože správná velikost žárovek je často rozhodující, podle prostoru a místa, kde je máte v úmyslu umístit. Například větší žárovky budou lépe vypadat venku, ideálně připojené k domu, protože mohou být snadno vidět z dálky. Můžete také použít menší žárovky venku, a zabalit řetězce malých LED světel kolem svých keřů a kmenů stromů, jsou vhodné i na schodišťové zábradlí nebo na krbovou římsu.

Vánoční ozdoba inspirace!