PIVNÍ MENU

PRÁVĚ ČEPUJEME

VRANÍK 11% SVĚTLÝ LEŽÁK 24 Kč
VRANÍK 11,5% IPA (INDIA PALE ALE) 27 Kč
VRANÍK 14% BAVORSKÝ SPECIÁL 30 Kč
VRANÍK 12% PREMIUM 27 Kč
REPUBLIKA 12,5% 30 Kč

PIVO S SEBOU

VRANÍK 11% SVĚTLÝ LEŽÁK 43 Kč / 1l, 57 Kč / 1,5l
VRANÍK 11,5% IPA (INDIA PALE ALE) 45 Kč / 1l, 60 Kč / 1,5l
VRANÍK 14% BAVORSKÝ SPECIÁL 50 Kč / 1l,
VRANÍK 12% PREMIUM 47 Kč / 1l,
REPUBLIKA 12,5% 50 Kč / 1l,

ZIMNÍ DOVOLENÁ U MOŘE

Teploty klesají hluboko pod nulu, velké mrazy naplno udeřily. Města se ponořila do smogového oparu a sluneční svit je k zahlédnutí většinou jen na horách. Vyznavači bílé běžecké stopy nebo sjezdového lyžování jsou jistě nadšeni velkými přívaly sněhu. Díky vynikajícím podmínkám mají horské hotely a penziony beznadějně vyprodáno.

 

Podzimní dovolená

 

Stále se ale najde mnoho lidí, kteří raději stráví svoji dovolenou za svitu slunce. Dávno jsou pryč časy, kdy nebylo cestování možné a dostupné jako dnes. Jednou z možností je prodloužení léta na pláži některého evropského letoviska během podzimu. Výhodou je příjemné a teplé počasí, i když u nás již podzim ukáže naplno svoji sílu. Navštívit můžete Kanárské ostrovy, Krétu, Kypr nebo třeba Maltu. Slunce sice nebude pálit jako v letních měsících, ale o to víc si dovolenou užijete při poznávání cíle své cesty za příjemných teplot.

 

Vánoce a zima u moře

 

V teplých krajích můžete strávit celé vánoční svátky. Vyhnete se stresu kolem Vánoc i shánění dárků v přeplněných obchodech. V době, kdy u nás panuje zima, můžete vyrazit na prosluněné pláže v mnoha známých letoviscích po celém světě. Atmosféra exotické dovolené vám dovolí zapomenout na starosti všedních dní. Vraťte se v čase zpět v kubánské Havaně, na plážích v indickém oceánu nebo se kochejte přepychem v Dubaji.