Pivovar Vraník

Pekárna

Už řadu let pro Vás vyrábíme pečivo nejvyšší kvality – podle tradičních a ověřených receptur. Nabízíme Vám pestrý sortiment pekařských výrobků, ať už k snídani, svačině … nebo jen tak k zakousnutí. Pro zákazníky máme připraveno klasické pečivo, ale i krajové speciality, které k vizovickému regionu neodmyslitelně patří. Na pečivu si  od nás  báječně pochutnají děti i dospělí, a navíc mají všichni zájemci možnost objednat si domácí koláčky a oblíbené frgály třeba na svatební hostinu. 

Naše nabídka

Pokud do naší pekárny zavítáte, můžete si vybrat z rozličných druhů sladkého i slaného pečiva. Každý z Vás je také srdečně vítán v naší útulné cukrárně. Posedět si můžete u šálku skvělé kávy, a k tomu ochutnat některý z našich voňavých koláčků. K dispozici je Vám i koloniál se základním sortimentem potravin, nápojů a drogistického zboží. Pro více informací nás neváhejte kdykoliv online kontaktovat, rádi a ochotně Vám odpovíme.

Pekárna

V Pekárně Vraník si velmi zakládáme na kvalitě a výborné chuti všech produktů. Nakoupíte u nás běžné pekárenské či cukrářské výrobky, ale také krajové speciality. Zákazníkům nabízíme veškerý sortiment slaného a sladkého pečiva – a k dostání je u nás klasický i speciální chléb. Na objednávku dodáváme také svatební pečivo, včetně koláčků a frgálů.  Naše bohatá nabídka zahrnuje jen produkty z kvalitních surovin, podle ověřených receptur s dlouhou tradicí.


Koloniál

Řekne-li se koloniál, každý si jistě ihned vybaví půvabnou knížku Karla Poláčka a oblíbený televizní seriál Bylo nás pět. Pan Bajza, otec hlavního hrdiny, ve svém obchůdku s koloniálním zbožím prodával vše důležité a velice potřebné pro každodenní život. Doba sice pokročila, ale také my všem zákazníkům nabízíme možnost nakoupit si v koloniále pohodlně to zboží, bez něhož se dnes a denně nikdo z nás neobejde. 


Cukrárna

Dnešní doba je velice hektická a tak není divu, že si občas každý z nás musí alespoň na chvilku odpočinout a zapomenout na všední starosti. Právě proto neváhejte, milí přátelé, navštívit naši cukrárnu, kde můžete sami nebo ve společnosti svých blízkých v klidu posedět a popovídat si. Posezení v útulné a stylové cukrárně si lze zpříjemnit dobrou kávou a výtečným dezertem.

V naší cukrárně se můžete sejít se svými kamarády nebo bývalými spolužáky, ale můžete k nám vzít i své děti nebo vnuky. Dobrý zákusek anebo dort pro ně může být například sladkou odměnou za pěkné vysvědčení. Vyjma posezení v cukrárně všem zákazníkům nabízíme také možnost objednat si u nás svatební koláčky nebo frgály, typickou specialitu zdejšího kraje. Svatba, kterou chystáte, tak nebude postrádat ani sladké dobroty. Ať už si koláčky objednáte nebo zavítáte přímo do naší cukrárny s příjemnou, rodinnou atmosférou, budeme se snažit, aby Vám opravdu chutnalo.

Kontakt: Tel. 608 101 807                                           

e-mail: pekarna@pivovarvranik.cz

         

Na Vaši návštěvu se těší kolektiv Pivovaru Vraník