Pivovar Vraník

Svatby a oslavy

Oblast ubytování návštěvníků není jedinou službou, kterou nabízíme. Díky velkým zrekonstruovaným prostorám pořádáme v našem Pivovaru Vraník i svatby pro Zlín a nejrůznější firemní akce. Proto pokud zvažujete konání firemní akce či svatby poblíž Zlína, neváhejte nás kontaktovat. Ze Zlína je to kousek!

Často kladené otázky

 • Co všechno pro Vás zajistíme?

  Chystáte se vstoupit do manželství? My nachystáme všechno ostatní! S organizací svateb pro Zlín máme mnoho zkušeností a víme, jak takovou akci uspořádat, aby svatba zůstala neopakovatelným a jedinečným zážitkem. Na svatbě se postaráme o jídlo, pití, servírování, ubytování a rádi splníme všechny Vaše požadavky a přání. Jste ze Zlína či blízkého okolí? Určitě se na všem domluvíme.

 • Jaké prostory Vám můžeme nabídnout?

  Pro Vaši svatbu můžete využít našich salonků pro 30 či 85 osob, anebo také stylově zařízenou stodolu, jejíž kapacita je až 130 osob. Pro naše klienty organizujeme také ve spolupráci s obecním úřadem Trnava svatební obřadySvatební hostiny jsou oblíbené pro své klidné, romantické prostředí blízko Zlína, příznivé ceny, možnost ubytování a svou dobrou polohou nedaleko měst Zlína, Vizovic nebo Slušovic i Vsetína.

 • Je termín o který mám zájem volný?

  Pokud máte zájem o svatbu ve Staré stodole,  je pro Vás ideální nahlédnout nejprve do rezervačního kalendáře zde, pro rezervaci sálu pro 85 osob získáte informace zde.

 • Ti, kteří u nás byli už vědí

  Svatba v Pivovaru Vraník je neopakovatelný zážitek. Pro svatby poblíž Zlína jsme ideální volba. Náš rodinný Pivovar Vraník se nachází kousek od Zlína v krásném a atraktivním prostředí, které nabízí přesně to, co nezapomenutelná svatba potřebuje – malebná příroda, moderní zázemí, příjemné prostředí a zrekonstruované prostory, které Vás dozajista osloví.

 • Koho můžu pro pořádání firemních akce či svatby kontaktovat?

  Slávka Vraníková - tel. + 420 602 110 303. Můžete nám také napsat na adresu info@pivovarvranik.cz

   

Na Vaši návštěvu se těší kolektiv Pivovaru Vraník