VYDAŘENÝ!!! TAKOVÝ BYL 15. ROČNÍK O TRNAVSKÉHO KOLÍKA…

V neděli 4.9.2022  proběhl 15. Ročník O Trnavkého kolíka. Letošní závod v triatlonu se nesl v domácí atmosféře. Počet účastníků byl sice jen 57, řekněme si, že jen borci se jdou zaregistrovat v dešti. Ale ve 12:00 nám přestalo pršet a závod, který startoval ve 13:00 hodin byl už i se sluníčkem. Letošní ročník byl zajímavý tím, že se stal absolutním vítězem rodák z Trnavy Marek Kresta v čase 33 minut a 20 sekund. Poprvé tak za 16 let se stal vítězem pravý Trnavjan. Marek Kresta závodí téměř každý rok, proto nás jeho výhra velmi potěšila. Jde vidět, že mu narození syna velmi svědčí a naplňuje. Druhý skončil Roman Mezihorák z Fryštáku se ztrátou na vítěze 38 sekund a nutno podotknout, že byl v kategorii 50+, takže fantastický výsledek tohoto borce. Na třetí místo dosáhl junior Vojtěch Bajer a nutno podotknout, že ve věku 14 let je to výsledek více než nadprůměrný.

Velký obdiv patří také dětem a  juniorům, kteří navzdory rannímu nepříznivému počasí se nezalekli a šli do toho. Celkem závodilo 6 dětí do 12 let, 22 juniorek a juniorů, 3 ženy a 23 mužů.
Atmosféra po celou dobu byla jako vždy fantastická a jsme nesmírně vděčni za bezproblémový závod, bez zdravotních problémů. Tento závod by nebyl bez dobrovolníků, proto chceme velmi poděkovat všem na registraci, všem na trati, všem co řídí dopravu, aby nedošlo k žádné kolizi. Děkujeme moderátorovi Martinovi Pášmovi, který je už stálicí našeho závodu, také Lidce Polišenské za skvělé vzpomínkové fotky. Zdravotní dohled nad závodem jako vždy měla Leonka Zvolenská, děkujeme.

Velké díky patří sponzorům: OÚ Trnava a Podkopná Lhota, Servis chlazení Hanáček, ELZVO – Petr Zvolenský, Jan Kabourek – sportovní trofeje, Gaston, Sheron, Havog spol. s r.o., Strabag, Daikin, Lapp, Vraník s.r.o. a Pivovar Vraník s.r.o.

Děkujeme!!! Milí  kolíci,  těšíme se na vás příští rok 3.9.2023 na startu.